Past shows:
 
2019
 
14.4.214.4.2019 Praha - Fatal Music Club (s Theosophy, Aeternus Prophet a Runa Morionu)
 
 
 
2018
 
1.12. Praha - Rockberry (s New Hate Form a Necrosorth)
 
17.3. Český Krumlov - Fabrička (s Terrestrial Chaos, Dysanchely a Animal Hate)
 
16.3. Praha - Modrá Vopice (s Terrestrial Chaos, Dysanchely a Animal Hate) Start:19:00, Vstup:2e
 
3.3. Trnava - K-Klub (s Terrestrial Chaos, Dysanchely a Animal Hate) Start:19:00, Vstup:2e
 
2.3. Bratislava - British rockstars club (s Terrestrial Chaos, Dysanchely a Animal Hate) Start:19:00, Vstup:100,-
 
 
 
2017
 
29.9. Praha - Modrá Vopice (s Ripper(Chi), Entrench(Swe) a Legion Start:20:00 Vstup:150,-
 
24.6. Praha - Klub Besední Restaurace Hlubočepy (s Hellocaustor a Thorax) Start:19:00, Vstup:150,-
 
11.6. Praha - Exit-us (se Skandal a Void Inn) Start:21:00, Vstup:130,-
 
25.3. Mladá Boleslav - Farářova Sluj (s Winterheart, Frozen Blood a Paediatrician) Start 19:30, Vstup:150,-
 
24.3. Praha-Exit-us (s Winterheart, Frozen Blood a Paediatrician) Start 19:30, Vstup:150,-
 
11.3. Budapest-Trafik Klub (with Winterheart, Frozen Blood and Paediatrician) 
 
10.3. Bratislava - British Rock Stars Live Music Club (s Winterheart, Frozen Blood a Paediatrician)
 
2016
 
29.10. Praha-Exit-us (s Todgeweiht, Infernal Baptism a Legion) Start:19:30, Vstup:120,-
 
15.10. Praha - Fatal (se Svartby a Odraedir) Start:19:00 Vstup:150,-
 
17.9. Světlá nad Sázavou - Club Bazén (s Wizard Infernal, Zodiac, Mordotua a Sarcastic) Start:19:00, Vstup:50,-
 
10.9. Děčín - Kobra (se Sekhmet, Bloody Obsession a Torc) Start:18:00, Vstup:130,-
 
9.9. Praha - Exit-us (se Sekhmet, Bloody Obsession a Torc) Start:20:00, Vstup:130,-
 
3.9. Brno - Brooklyn (se Sekhmet, Bloody Obsession a Torc) Start:20:00, Vstup:130,-
 
2.9. Havířov - My rocket club (se Sekhmet, Bloody Obsession a Torc) Start:20:00, Vstup:130,-
 
27.8. Praha - Besední restaurace Hlubočepy Vstup:200,-
 
30.7. Mladá Boleslav - Farářova Sluj (s Agaroth a Wizard Infernal)
 
12.3. Praha - Exit-Us (s Kalevala a Odraedir) Start:19:00, Vstup:100,-
 
2015
 
28.11. Praha - Modrá Vopice (s Bluthsturm (DE) a Bajonet) Start:19:00 Vstup: 150,-
 
27.11. Praha - Exit-Us (s Strange Feeling a Infernal Blaze) Start:19:00 Vstup:50,-
 
31.10. Mladá Boleslav - Farářova Sluj (s Kain (DE) a Wizard Infernal)
 
3.10. Levice (SK) - Zero New Pub (s Envil, Surt a Velesrune) Start:18:05, Vstup:2e
 
4.7. Mladá Boleslav - Farářova Sluj (s Wyrm a Wizard Infernal)
 
20.6. Praha - Exit-Us (s Nocturnal Pestilence, Necrosoroth a Necnon Mortuss)
 
1.3. Praha - Exit-Us (s Drowned, Ravencult) Start: 19:30, Vstup:200,-
 
24.1. Brno - Brooklyn (s Dark Seal, Wellicorus, Fortis Natura a Ragnarök)
 
2014
 
20.12. Havlíčkův Brod (CZ) - Pekelnej Kůň (s Extreme a Wizard Infernal)
 
17.12. Praha (CZ) -Exit-Us (s Cvinger, Snogga a Wyrm)
 
28.11. Praha (CZ) -Exit-Us (s Nocturnal Pestilence, In the Abyss, Mallephyr)
 
7.11. Praha (CZ) - Modrá Vopice (s Dark Seal, Degoryen, Nocturnal Pestilence)
 
25.10. Mladá Boleslav (CZ) - Farářova Sluj (s Lucifer)
 
30.8. Smrčensko (CZ) - Subadur Fest.
 
12.7. Mladá Boleslav (CZ) - Farářova Sluj (s Wyrm a Wizard Infernal)
 
24.5. Praha (CZ) - Modrá Vopice (s Bloody Lair, Bloody Obsession, Set My Brain, Subadur)
 
2012
 
25.2. Pardubice (CZ) - Doli klub (s Naurrakar, Bloody Lair a Katarze)
 
2011
 
10.9. Pardubice (CZ) - RC Ponorka (se Surt, Bloody Lair, Diagon, Satanic Vomit)

Kontakt

Booking and press narchost666@email.cz