Upcoming shows:

29.9. Praha - Modrá Vopice (s Crepuscolo(ITA) a Legion) Start:20:00, Vstup:150,-

30.9. Brno - Brooklyn (s Crepuscolo(ITA) a Frozen Blood(SK) Start:20:00, Vstup:150,-

Past shows:

2017

24.6. Praha - Klub Besední Restaurace Hlubočepy (s Hellocaustor a Thorax) Start:19:00, Vstup:150,-

11.6. Praha - Exit-us (se Skandal a Void Inn) Start:21:00, Vstup:130,-

25.3. Mladá Boleslav - Farářova Sluj (s Winterheart, Frozen Blood a Paediatrician) Start 19:30, Vstup:150,-

24.3. Praha-Exit-us (s Winterheart, Frozen Blood a Paediatrician) Start 19:30, Vstup:150,-

11.3. Budapest-Trafik Klub (with Winterheart, Frozen Blood and Paediatrician

10.3.Bratislava - British Rock Stars Live Music Club (s Winterheart, Frozen Blood a Paediatrician)

2016

29.10. Praha-Exit-us (s Todgeweiht, Infernal Baptism a Legion) Start:19:30, Vstup:120,-

15.10. Praha - Fatal (se Svartby a Odraedir) Start:19:00 Vstup:150,-

17.9. Světlá nad Sázavou - Club Bazén (s Wizard Infernal, Zodiac, Mordotua a Sarcastic) Start:19:00, Vstup:50,-

10.9. Děčín - Kobra (se Sekhmet, Bloody Obsession a Torc) Start:18:00, Vstup:130,-

9.9. Praha - Exit-us (se Sekhmet, Bloody Obsession a Torc) Start:20:00, Vstup:130,-

3.9. Brno - Brooklyn (se Sekhmet, Bloody Obsession a Torc) Start:20:00, Vstup:130,-

2.9. Havířov - My rocket club (se Sekhmet, Bloody Obsession a Torc) Start:20:00, Vstup:130,-

27.8. Praha - Besední restaurace Hlubočepy Vstup:200,-

30.7. Mladá Boleslav - Farářova Sluj (s Agaroth a Wizard Infernal)

12.3. Praha - Exit-Us (s Kalevala a Odraedir) Start:19:00, Vstup:100,-

2015

28.11. Praha - Modrá Vopice (s Bluthsturm (DE) a Bajonet) Start:19:00 Vstup: 150,-

27.11. Praha - Exit-Us (s Strange Feeling a Infernal Blaze) Start:19:00 Vstup:50,-

31.10. Mladá Boleslav - Farářova Sluj (s Kain (DE) a Wizard Infernal)

3.10. Levice (SK) - Zero New Pub (s Envil, Surt a Velesrune) Start:18:05, Vstup:2e

4.7. Mladá Boleslav - Farářova Sluj (s Wyrm a Wizard Infernal)

20.6. Praha - Exit-Us (s Nocturnal Pestilence, Necrosoroth a Necnon Mortuss)

1.3. Praha - Exit-Us (s Drowned, Ravencult) Start: 19:30, Vstup:200,-

24.1. Brno - Brooklyn (s Dark Seal, Wellicorus, Fortis Natura a Ragnarök)

2014

20.12. Havlíčkův Brod (CZ) - Pekelnej Kůň (s Extreme a Wizard Infernal)

17.12. Praha (CZ) -Exit-Us (s Cvinger, Snogga a Wyrm)

28.11. Praha (CZ) -Exit-Us (s Nocturnal Pestilence, In the Abyss, Mallephyr)

7.11. Praha (CZ) - Modrá Vopice (s Dark Seal, Degoryen, Nocturnal Pestilence)

25.10. Mladá Boleslav (CZ) - Farářova Sluj (s Lucifer)

30.8. Smrčensko (CZ) - Subadur Fest.

12.7. Mladá Boleslav (CZ) - Farářova Sluj (s Wyrm a Wizard Infernal)

24.5. Praha (CZ) - Modrá Vopice (s Bloody Lair, Bloody Obsession, Set My Brain, Subadur)

2012

25.2. Pardubice (CZ) - Doli klub (s Naurrakar, Bloody Lair a Katarze)

2011

10.9. Pardubice (CZ) - RC Ponorka (se Surt, Bloody Lair, Diagon, Satanic Vomit)